Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
11 postów 3 komentarze

Tako rzecze Cieśla Górniczy

Cieśla Górniczy - Tragiczna śmierć, zabójstwo dr Dariusza Ratajczaka, spowodowała, iż zrozumiałem, że mówienie prawdy jest śmiertelnie niebezpieczne, a media są narzędziem dezinformacji oraz indoktrynacji.

Chwała bohaterom opozycji demokratycznej!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Misja Solidarności: - "My weźmiemy władzę, a wy Polacy pójdziecie z torbami". - Adam Michnik.

 

Oceniając wszystkie powstania antynarodowe, specjalne miejsce w naszej historii zajmuje, najtragiczniejsze w skutkach, powstanie Solidarności oraz powstanie fałszywej legendy bohaterów „opozycji demokratycznej.”
Powstanie Solidarności jest skutkiem działania wszystkich tych sił, które niszczyły Polskę od czasów zdrajców z kręgu konfederacji barskiej i degeneratów od konstytucji 3 maja.
Solidarność, nawiązująca swoją nazwą do krakowskiej loży masońskiej została stworzona przez masonerię i żydowską KPP, która w latach siedemdziesiątych nosiła nazwę KOR.
Antypolska syjonistyczna organizacja dywersyjna zwana Solidarność miała kilku ojców, tak jak to jest w zwyczaju wśród marksistów. Wszyscy oni jednak byli masonami, wrogami Polski i Kościoła Katolickiego. Jako pierwszego ojca należy wskazać Żyda z Wadowic niejakiego Katza Waishwantza, który uwiarygodnił w oczach Polaków wszystkich zdrajców i wrogów Polski. Nie kto inny jak tylko on obściskiwał się z Wałęsą, Geremkiem, Kuroniem, Mazowieckim, Michnikiem i resztą tej syjonistycznej zgrai. To nie kto inny jak Katz woził niejakiego Stoltzmana i głosił narodowi Polskiemu wielkość komuny i jej bękartów. Nie kto inny jak on wepchnął nas na siłę do stalinowskiej UE. Również on szczodrze sypnął judaszowskimi srebrnikami na destrukcję polskiej gospodarki.
Drugim tatusiem, był również mason z Polski, niejaki Zbysiu Brzeziński, który zmobilizował światową masonerię do wsparcia i finansowania syjonistycznej rewolty w Polsce.
Geremek, Michnik, Mazowiecki oraz setki innych, za pieniądze CIA, Mossadu i Banku Ambrosiano, za pieniądze wywiadu niemieckiego i francuskiego rozpoczęli likwidację PRL, nielegalnego, ale w miarę suwerennego Państwa Polskiego, w którym można byłó żyć bez ingerencji i nadzoru wielkiego brata.

Zdrajcy, którzy za pieniądze naszych wrogów, rozpoczęli demontaż państwa, zamiast wisieć zostali wprowadzeni do masońskiego panteonu bohaterów syjonizmu.
Solidarność odsunęła od władzy i wszelkich urzędów wszystkich Polaków. Solidarność odebrała Polakom Ojczyznę i majątek narodowy przekazując go nieodpłatnie w ręce tych, którzy finansowali tę antypolską, antycywilizacyjną syjonistyczną rewoltę.
Solidarność wspólnie i w porozumieniu z żydokomuną prolongowała istnienie komunistycznego PRL, na kolejne dziesięciolecia. Dla niepoznaki nazywając ten komunistyczny twór III RP, co jest jawnym oszustwem. Bolek Wałęsa, jako adekwatny symbol zdegenerowanego PRL Bis, przysięgał na konstytucję PRL, a nie konstytucję kwietniową II RP.
Obecne nielegalne marksistowskie państwo, nie ma żadnego związku z Państwem Polskim. Wbrew temu co bełkoczą Kaczyńscy czy inne Schetyny i Tuski, żyjemy w PRL Bis, a nie w Polsce.|

Powstanie Solidarności jest najtragiczniejszym i nieodwracalnie niszczącym Polskę powstaniem. To orgia degeneratów w Magdalence i jej bękarty doprowadziły, do tego, że Polacy przestali utożsamiać się z własną Ojczyzną, a zaczęli postrzegać Polskę jako państwo wrogie swoim obywatelom, co oczywiście jest w pełni uzasadnione. Polak w Polin jest pogardzanym pariasem, niewolnikiem i wyrobnikiem, a nie suwerenem. Każdy przybłęda jest traktowany przez polskojęzyczną administrację po stokroć lepiej niż rodowity Polak.
Każdy marksistowskie zboczeniec jest autorytetem i honorowym obywatelem PRL Bis.
To Solidarność wyniosła do władzy kompletny syjonistyczny antypolski korpus urzędniczy, który szczerze nienawidzi i gardzi Gojami z nad Wisły.
To Solidarność, na drodze sfałszowanego referendum wepchała Polaków do obozu koncentracyjnego zwanego UE. To Solidarność łapami jej prominentnego przedstawiciela, syjonisty Lecha Kaczyńskiego formalnie pozbawiła Polskę suwerenności, Jarosław Kaczyński de domo Kalkstein, wspólnie z Tuskiem przepchali ustawę 1066 i sprowadzili do Polski amerykańską armię okupacyjną.
To Solidarność sprowadziła do Polski wszelkie antypolskie organizacji i zalegalizowała ich antypolską, wymierzoną w bezpieczeństwo Polaków, działalność.  
To rządy antypolskiej syjonistycznej Solidarności doprowadziły w sposób zamierzony do wypędzenia z Polski na poniewierkę ok. 5 mln. Polaków.  To Solidarność przyjęła do realizacji plan depopulacji narodu do poziomu 12 mln i opróżnienia Polin pod trwającą już emigrację z Izraela.
To Solidarność i wyniesienia przez nią do władzy obca agentura sprowadza, w celu pacyfikacji narodu, 5 mln Ukraińców.
To Solidarność zabiła 180 – 200 tys. Polaków. Corocznie, ze względów ekonomicznych, odbiera sobie życie ponad 11 tys. ludzi. Liczba ta systematycznie rośnie i obejmuje wszystkie grupy społeczne i wszystkie przedziały wiekowe, od małych dzieci, po emerytów pozbawionych środków do życia lub dachu nad głową. Dla porównania informuję, że w najczrniejszym, pod tym względem, roku w PRL, tj. 1968, liczba samobójstw jedyny raz przekroczyła 700.

Solidarnościowa bezpieka morduje ludzi detalicznie i wysadza z całymi blokami.
Każdy polski patriota, w PRL Bis, ma już wystawiony en bloc wyrok śmierci, a jeżeli jeszcze żyje, to tylko dlatego, że wydolność systemu zbrodni solidarnościowej jest ograniczona. Tak rozstali się z życiem dr Dariusz Ratajczak, reżyser Bohdan Poręba, Andrzej Lepper i dziesiątki innych Polaków, którzy mieli odwagę przeciwstawić się, podanej nam do wierzenia masońskiej wersji historii.
https://web.facebook.com/dr.Dariusz.Ratajczak/
To Solidarność doprowadziła do utraty samowystarczalności żywnościowej Polski. Obecnie aby zabić Polaków wystarczy zamknąć granicę i nie przepuścić dostaw z toksyczną zachodnią masą nazywaną żywnością.
 To Solidarności, pierwszy raz w znanych mi dziejach Polski, udało się zantagonizować Naród i jego Państwo. To Solidarność zbudowała totalitarne, policyjne, pasożytnicze, państwo antynarodowe mające na celu wyniszczenie biologiczne narodu polskiego. To antypolska masońska Solidarność doprowadziła do stan, w którym eksterminacja Polaków, jest głównym celem utrzymanego przez nich państwa. Polacy są mordowani na wszelkie możliwe sposoby w sposób jawny i nieskrępowany. Poczynając od trucia żywności, powietrza, wody i leków, a na przymuszaniu do samobójstw kończąc. To Polskie dzici, przy współudziale adninistracji i sądów, są sperzedawane jak bydło na części i do skes przemysłu.

Zdrajcy, którzy niszczyli Polskę, za obce pieniądze, w PRL Bis, są obecnie szanowanymi obywtelami vide. cudotwórca Władysław Frasyniuk pseudo czerwony ch...j (
Rotenschwanz), który jest większy od Chrystus, który zaledwie, w cudowny sposób, pomnożyl wino, a Władek Frasyniuk pomnożył tiry.
W identyczny sposób bohaterami narodowymi zostali Kościuszko, Wysocki, Langiewicz, Piłsudski, Komorowski czy Anders i Sikorski.

Chwała bohaterom opozycji demokratycznej!
https://web.facebook.com/groups/1352472104776700/

KOMENTARZE

 • W pełni zgadzam się z autorem
  choć mam pewne wątpliwości co do autentyczności cytatu z Katarzyny Wielkiej.
  Fałszowanie cytatów ("instrukcji" "testamentów" itp) jest dość częstym środkiem po jaki sięgają kreatorzy "polskiej" polityki.
  Na początku XIX polski polityk Michał Sokolnicki https://en.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Sokolnicki sfałszował dokument zwany "Testamentem Piotra Wielkiego" https://en.wikipedia.org/wiki/The_Will_of_Peter_the_Great .Ów "dokument " odegrał niemałą rolę w organizowaniu napoleonowskich krucjat przeto Sokolnicki został odznaczony Krzyżem Oficerskim Legii Honorowej i Krzyżem Komandorskim Virtuti Militari
  20 lat później pewien patriotyczny pedał wykorzysta siłę swego osobistego wdzięku i wykorzystując fałszerstwa,pomówienia,plotki,na trwale ukształtuje umysły swoich rodaków.
 • Co mnie jako kobietę doprowadza do rozpaczy to to , ze praktycznie nie ma dnia bez informacji o zakatowanym dziecku!!
  Sprawcami najczęściej są rodzice, dzieci bite , gwałcone, katowane fizycznie i psychicznie, porzucane na śmietniku, zakiszone w beczkach,wyrzucone do kolektora ściekowego!!Mimo wielkopomnych zakazów prawnych i kar za klapsa.
  Ciekawe ,bo wiekszośc z pokoleń sprzed "wolności i demokracji" wychowało się na klapsach, na karach za niezbyt grzeczną odzywkę do Rodziców, za niegrzeczne zachowania w szkole, za nieustąpienie miejsca starszym.Wychowało się co ważne w przekonaniu że nauczyciel chce dla nas dobrze i należy go szanować. I nie przypominam sobie żeby wieści o zakatowaniu niemowlęcia gdzieś się rozchodziły.
  Każdy miał w domu obowiązki na rzecz współnoty jaka jest Rodzina, zakupy, pomoc przy praniu czy sprzątaniu dla Mamy, pomoc Dziadkom!!

  Prawdzwym dramatem i najgorszą " ceną" , którą Polacy płacą za "wolność"i "demokrację" made in "święty zachód", jest właśnie to!!narkotyki wszechobecne, dopalacze wszechobecne, porno wszędzie dostępne,i najważniejsze to "styl" zycia.czyli "róbta co chceta",ważniejsze jest "mieć" niż "być", i myśl tylko o sobie bo życie jest któtkie i korzystaj z niego na całego nie oglądając się na innych, bo CO cię oni obchodzą. Jak ci ktoś przeszkadza w tym to wróg ..pobij go lub zabij!!czy to niemowlę, czy kilkuletnie dziecko!


  Ten styl wprowadzono specjalnie i metodycznie żeby zniszczyć i zdegenerować moralnie zwłaszcza młodzież, a co za tym idzie naród polski,jego przyszłość, zezombić go, skłócić i napuszczać na siebie nawzajem. Mozna wtedy "czyścić " Polske z pieniędzy, zasobów, firm,i ludzi i zadłużać. Koszty spłaty spadają na ludzi co pgarsza im warunki życia i koło się zamyka.Utrata pracy, długi, komornik, bezprawie......Będą więcej pić , zabijać i wyjeżdżać z kraju!
  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/w-polsce-rosnie-liczba-gwalcicieli-i-zabojcow-recydywistow-przyklad-trynkiewicza-cos-zmieni_379878.html

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/424293,rosnie-liczba-morderstw-ludzie-latwiej-chwytaja-za-noz.html

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rosnie-liczba-dzieciobojstw-w-polsce/0cqq4ne

  http://www.fakt.pl/Moj-syn-powiesil-sie-przez-narkotyki,artykuly,196895,1.html

  http://www.expressilustrowany.pl/tag/3-miesieczne-dziecko-zabite/


  http://www.dzienniklodzki.pl/na-sygnale/a/tragedia-w-opocznie-nie-zyje-3miesieczna-dziewczynka-patrycje-prawdopodobnie-skatowal-ojciec,12107410/

  http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/jaworzno/a/tragedia-w-jaworznie-dziecko-nie-zyje-dlaczego-zginal-5miesieczny-antos-matka-w-szpitalu,11932240/

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/dziecko-zabite-bo-plakalo,53371.html

  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/matka-przyniosla-martwa-coreczke-do-szpitala-4-latka-zostala-brutalnie-pobita_923198.html

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/dzieci-zabite-przez-rodzicow/26j0wpg

  http://podlaskie.naszemiasto.pl/tag/bialystok-zabite-dziecko.html


  http://wiadomosci.wp.pl/matka-i-dziecko-zabite-przez-bylego-partnera-kobiety-mieli-poklocic-sie-o-dziecko-6122888202241665a
 • @trojanka 08:58:07
  .
  Prawdziwym dramatem i najgorszą " ceną" , którą Polacy płacą za "wolność"i "demokrację" made in "święty zachód",

  Pozorny styl nie jest demokracją. Demokrację reprezentuje porządek prawie kryształowy.
  https://ilustrowanynotatnikosobisty.files.wordpress.com/2017/06/191.jpg?w=770


  Na Neonie24.pl jest wielu przeciwników idealnej demokracji. Nie wierzą, że jest ona możliwa.
  Więc, ciągle musi panować bałagan w opozycji do porządku demokracji. Skutki fałszywej demokracji pięknie pani opisała.
  https://www.youtube.com/watch?v=UaNQDiGlZ_A

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930