Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
11 postów 3 komentarze

Tako rzecze Cieśla Górniczy

Cieśla Górniczy - Tragiczna śmierć, zabójstwo dr Dariusza Ratajczaka, spowodowała, iż zrozumiałem, że mówienie prawdy jest śmiertelnie niebezpieczne, a media są narzędziem dezinformacji oraz indoktrynacji.

Polak przed szkodą i po szkodzie głupi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Mury muszą się walić, lać się musi krew!” Leopold Okulicki - Agent NKWD.

Dzisiaj przypada kolejna rocznica Rzezi Warszawskie. Wiemy już wszystko o tej zbrodni, ale idioci nie przyjmują do wiadomości prawdy i nadal głoszą antypolską, antynarodową wersję tej niepotrzebnej hekatomby. Nadal twierdzą, że było to powstanie, mimo że upadło ono po trzech dniach walki, a przez dwa miesiące trwało wżynanie polskich patriotów - polskiej młodzieży patriotycznej i setek tysięcy przypadkowych kobiet i dzieci.
Korzeni tego dramatu należy szukać w konfederacji Bereskiej, która była masońskim narzędziem mordowania Polaków oraz likwidacji katolickiej Rzeczpospolitej. To te bydlęta, nazywane, w masońskich podręcznikach, patriotami rozpoczęli eksterminację narodu Polskiego. To ci degeneraci stali się i są nadal źródłem gangreny, która toczy Polskę i zabija Polaków przez ponad dwa wieki. To nie Targowica zniszczyła Polskę, ale masoneria niosąca rewolucję z Francji na wschód. To wroga Polakom i Katolickiej Polsce masoneria stworzyła antypolską, antydemokratyczną, odbierającą Polakom prawo głosu, konstytucję 3 Maja. To masońskie pseudo reformy doprowadziły do upadku Rzeczpospolitej.
Idioci zostali przekonani przez masońskie podręczniki, że to szlachta i liberum veto zniszczyło Polskę. Mało kto wie, że okres rządów Stanisława Augusta Poniatowskiego obfitował w nobilitację Żydów, którzy przyjmowali nazwiska szacownych polskich i litewskich rodów szlacheckich.
Mason Lelewel, przyjaciel komunistów Marksa i Garibaldiego, był jednym z decydentów niszczących Polskę. Internacjonalistyczna masoneria budowała marksistowską „demokrację” w środku absolutystycznej Europy. Było to celowe działanie uniemożliwiające Polakom samoobronę. Działanie urągające rozumowi i tradycji, która nakazywała, w okresie zagrożenia, koncentrację władzy w jednym ręku.
Ubezwłasnowolnioną Rzeczpospolitą, rabowaną przez masonów ukrytych w różnych „komisjach”, terroryzowaną przez politruka, fałszywego księdza i naukowca Kołłątaja,  dorżnął międzynarodowy bandyta, Tadeusz Kościuszko. Na obstalunek masonerii francuskiej, za 60 mln franków od Rothschild, zobowiązał się do ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej.
Wszczął komunistyczną rewolucję, zwaną w masońskiej literaturze insurekcją, sygnowaną Świątynią Hirama.
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=17981&st=15
http://www.historycy.org/historia/index.php/t17981.html

Było to pierwsze „narodowe” powstanie, którego efektem była likwidacja państwa polskiego. Kraj został zniszczony i splądrowany, straty materialne są nie do oszacowania i na wszelki wypadek masoneria nie publikuje nawet szacunkowych danych.
Zginęło ok. 40 tys. Polaków, drugie tyle zostało wysłane na Sybir, a trzecie musiało emigrować z Ojczyzny. W literaturze i Internecie można znaleźć informację, że na zsyłkę skazano ok. 20 tys. Polaków, a o emigracji nie wspomina się nic. Ja uważam, że jest to celowe zaniżanie strat i pomijanie istotnych aspektów tej kościuszkowskiej zbrodni.
Największą korzyść z powstania odniosły Prusy, światowa masoneria i społeczność żydowska. Umocniła się również pozycja rozbiorców Polski jak również ich antypolska solidarność.
Francuscy bandyci mogli spokojnie dalej mordować katolików i rozwijać światową rewolucję.
Był to też kolejny sukces brytyjskiej polityki podpalania kontynentu.
Obecnie ten komunistyczny degenerat jest patronem masońskich antypolskich szkół, jego plugawym nazwiskiem nazywane są niezliczone ulice, a i zapewne nie jeden jego pomnik stoi na ziemiach polskich.

Kolejni polscy „oświeceni patrioci” mordowali Polaków pod sztandarami masona i bandyty Napoleona, ale to inna ścieżka zdrady niż „powstania narodowe.” Największym sukcesem Napoleona jest likwidacja suwerennej Anglii. To po klęsce Napoleona pod Waterloo, Anglia stała się prywatnym folwarkiem domu Rothschild i jest nim nieprzerwanie do dnia dzisiejszego.  Takie kukły jak królowa czy premier, mają do spełnienia jedynie rolę ekonoma i fornala w tym folwarku. Brytyjski parlament, to odpowiednik Comédie-Française.

W 1930r Anglicy zorganizowali nam „powstanie narodowe”, zwane listopadowym. Bandycka hucpa skierowana przeciwko interesom Polski. Pijana warszawska chałata, rozpoczęła rabunek sklepów i składów alkoholowych, a angielscy prowokatorzy strzelali do rosyjskich żołnierzy i oficerów. Głównym celem powstania było storpedowanie rosyjskich  planów rozciągnięcia swoich wpływów na Indie w celu uzyskania dostępu do Oceanu Indyjskiego. Pułki przygotowane do ofensywy z Orenburga na Chiwę, zostały przeformowane i wysłane do Polski. Anglia zachowała swoje status quo na kolejne kilkadziesiąt lat. Francuscy bandyci ponownie otrzymali osłonę przed interwencją Rosyjską. Francuska i brytyjska masoneria mogła spokojne rozwijać i realizować ideę światowej rewolucji antycywilizacyjnej.
Tak jak w każdym powstaniu, zdewastowana Polska znalazła się w dużo gorszej sytuacji niż przed powstaniem. Została zlikwidowana autonomia, zostało zlikwidowane Królestwo Polskie a w zamian za to rozmieszczano na ziemiach polskich garnizony rosyjskie, które Polacy musieli utrzymywać.
W powstaniu zginęło ok. 50 tys. Nieznana liczba została zesłana na Sybir, nieznana liczba została wcielone do rosyjskiej armii, i również nieznana liczba emigrowała na Zachód. Gospodarka Polski w całości przeszła w ręce żydowskie, a spustoszony kraj pogrążył się w biedzie i apatii.


Te same ośrodki, ci sami ludzi, zorganizowali Polakom kolejną zbrodniczą masakrę jaką było tzw. powstanie styczniowe. Po drodze była jeszcze rebelia chłopska w Galicji zorganizowana dla odmiany przez Austriaków, a kierowana przez ich człowieka tow. Szelę.
Wszystkie bez wyjątku, przegrane przez Polaków powstania „narodowe” były zorganizowane przez Anglików/Żydów, rękoma protestanckich Prusaków i Niemców, przy cichym poparciu antypolskich ugrupowań Rosyjskich. Mój brat, zwrócił mi uwagę na to, że to były powstania o podłożu religijnym. To była wojna judaizmu i protestantyzmu z polskim katolicyzmem. Nota bene, Austro-Węgry zostały również zlikwidowane z powodów religijnych. Zostały zniszczone, ponieważ były katolickie, a Katolicy nie akceptowali komunizmu i nauk Marksa. Wszak głównym celem istnienia masonerii jest walka z kościołem, tak aby wyeliminować z życia wszelkie prawa boskie, wszelkie niezbywalne prawa człowieka. Celem masonerii i jej zbrojnego ramienia jakim są rewolucjoniści, jest doprowadzenie do sytuacji, kiedy każde prawo może być stanowione lub obalone w drodze głosowania. Jeżeli Komisja Europejska uzna, że można wymordować Polaków, to będzie to prawem i żadne „nie zabijaj” nie ma znaczenia, ponieważ jak pisał degenerat i pedał Kościuszko „ żadna religia nie może im przeczyć odwołując się do prawa boskiego.”
Powstanie styczniowe opracowane przez angielską masonerię, zorganizowane i uzbrojone przez pruską policję, doprowadziło do likwidacji rosyjskich planów odbudowy Polski i budowy mocarstwowej pozycji Polski na arenie Europejskiej. Zlikwidowano armię polską, która, w owym czasie, była najlepszą armią w Europie. Wymordowano wszystkich rosyjskich zwolenników odbudowy polskiej państwowości.
Bilans powstania jest dramatyczny. Zginęło ok. 80 tys. Polaków, na zesłanie zostało skazanych ok. 60 tys. Polaków, nieznana liczba wyemigrowała. Polacy utracili majątki, na których uwłaszczyli się Żydzi, a wszelkie polskie organizacje gospodarcze zostały zlikwidowane. Animator Towarzystwa Rolniczego Andrzej Zamoyski został wygnany z Polski.
Największym beneficjentem okazała się polska społeczność żydowska z Kronenbergiem na czele i wszyscy inni wrogowie Słowian. Została bezpowrotnie pogrzebana idea unii Słowiańskiej, której budowę rozpoczął książę Konstanty.
Polacy utracili jakikolwiek wpływ na wydarzenia na ziemiach polskich, oraz zostali całkowicie pozbawieni warsztatów pracy i wpływu na gospodarkę, która przeszła w ręce żydowskie. Na trupie Polski rozpoczął się proces budowy Judeopolonii.
Powstanie Styczniowe umożliwia zjednoczenie Niemiec i dalszy rozwój światowego komunizmu, powstaje pierwsza międzynarodówka.

Powstaniami kierowali niemieccy i żydowscy patrioci, a wieszano i rabowano polskich patriotów. Kościuszko, Wysocki, Mierosławski, Langiewicz, Piłsudski nazywani patriotami, to agenci obcych służb żyjący z służenia wrogom Polski. Piłsuda pojawia się w kontekście powstań „narodowych” ponieważ ten polonofob, syjonistyczny renegat, terrorysta, zbrodniarz i morderca, całą swoją aktywność skierował na wszczęcie w Polsce ludobójczej rebelii, jedynie po to, aby wymordować jak największą ilość Polaków. Bardzo wymownym i charakteryzującym tego zbrodniarza działaniem był incydent, na szczęście incydent, na Placu Grzybowskim w 1904r. Piłsuda wmieszał się w tłum ludzi wychodzących z kościoła i otworzył ogień do rosyjskich policjantów licząc na to, że będzie to początkiem masakry. Na szczęcie, Rosjanie okazali się cywilizowanymi ludźmi.
Nie udało się Piłsudzie również w sierpniu 1914, kiedy to wysłał do kongresówki bandę kadrową, która w oparciu o sfałszowane dokumenty miała wszcząć kolejną rebelię. Na szczęcie Polacy nie dali sią nabrać temu oszustowi. Znalazło to odzwierciedlenie w zmianie słów „Pierwszej brygady” kiedy to „patrioci” Piłsudskiego śpiewali Polakom:
Nie chcemy już od was uznania
Ni waszych mów, ni waszych łez
Skończyły się dni kołatania
Do waszych serc, do waszych kies
jebał was pies!

I tak doszliśmy do dzisiejszej rocznicy Rzezi Warszawskiej nazywanej Powstaniem, a hołubionej przez Żydów Kaczyńskich. Aby w żaden sposób nie uchybić bohaterstwu i poświęceniu żołnierzy AK, napiszę jedynie, że gdyby Polska miała jeszcze jedną taką armię, to żaden Polak nie przeżyłby II wojny światowej. Jeżeli ktoś nie rozumie, o czym piszę, to bardzo proszę o odszukanie na stronach AK informacji o ilości przeprowadzonych akcji zbrojnej, przez tę organizację i pomnoży przez 50, ponieważ średnio tylu Polaków Niemcy rozstrzeliwali za każdą „akcję” AK. Dokonując tego działania proszę pamiętać, że te działania były podejmowane prawie wyłącznie przeciwko Niemcom, w obronie Rosji Sowieckiej.
AK w żadna sposób nie spełnia definicji armii. Armia jest powoływana do obrony kraju, i jego mieszkańców. Do obrony kobiet i dzieci, których ratowanie nakazuje nam nasz kod cywilizacyjny. AK wspierała wrogą Polsce SU, a kobiety i dzieci posyła na śmierć.
AK była zinfiltrowana i kierowana przez agentów NKWD. Bezsprzecznie takimi agentami byli Leopold Okulicki i niemiecki Żyd Władysław Anders. To oni realizowali plan wyniszczenia polskiej patriotycznej młodzieży. Plan ten realizował również niemiecki i francuski agent Władysław Sikorski, ale to też inna ścieżka wyrzynania Polaków. Atak na Monte Casino miał również na celu wymordowanie II korpusu. Po zdradzie w Teheranie angielscy bandyci, nie wiedzieli co zrobić z wojskiem polskim, więc postanowiono wymordować Polaków wysyłając ich do szturmowania nikomu nie potrzebnego klasztoru. To że plan nie został zrealizowany, zawdzięczamy jedynie Niemcom, którzy zaniechali obrony klasztoru.
Jako drobną dygresję, a propos syjonisty bandyty i pospolitego złodzieja Władysława Andersa, chcę zwrócić Pani/Pana uwagę na fakt, że opluwana przez nas SS Galizien została uznana przez Andersa za formację polską i ewakuowana na polski koszt do Kanady, a jeden z generałów został odznaczony krzyżem Virtuti Militari.
https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1879448982327441&set=a.1397939530478391.1073741889.100007870714060&type=3&theater


Podsumowując to co napisałem, mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że za wszystkie Polskie dramaty odpowiedzialność ponoszą Anglosasi i międzynarodowa masoneria. Myli się bowiem ten, który uważa, że komunizm narodził się w Rosji. Marksizm i komunizm są wytworem zachodniej i amerykańskiej „kultury”. Ta zaraza narodziła się w Anglii a dotarła do Europy z
120 BroadwayUSA.
http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/novus/komunizm/kom1.html

 Jeżeli dodam do tego, że w powstanie Chmielnickiego był zaangażowany niejaki Cameron, antenat Jamesa Camerona, to mamy dosyć szeroki obraz zaangażowania Brytoli w „podpalanie kontynentu” w czasach nowożytnych.
Inteligentni inaczej, uparcie, wbrew faktom, twierdzą, że komuniści to Rosjanie, którzy na bagnetach w 1944r przynieśli komunizm do Polski. Komunizm stworzony przez niemieckiego Żyda Marksa, ma anglosaską mordę. To komuch Roosevelt i syjonista Churchill zaprowadzili komunizm w Polsce rękoma żydowskiej Armii Czerwonej.
Tak jak kłamstwem jest twierdzenie, że była jakaś rewolucja francuska i szturmowano Bastylię, tak nieprawdą jest, że była jakaś rewolucja rosyjska i szturmowano Pałac Zimowy. Rosjanie byli pierwszymi i największymi ofiarami komunizmu. Rodzinę Carską osądzili i zamordowali nie Rosjanie, ale żydowscy komuniści, którzy również stoją za zbrodnią w Katyniu zleconą przez Churchilla.
Rosjanie byli pierwszymi i największymi ofiarami Komunizmu. Żydokomuna wymordowała 60 – 90 mln Rosjan. Pierwszą liczbę podał Stalin, a Beria, jako lepiej poinformowany, podniósł ją do 90 mln.
Wspominam o tym w kontekście powstań „narodowych”, ponieważ jednym z głównych celów powstań było niedopuszczenie do porozumienia między Polakami i Rosjanami, niedopuszczenia do zjednoczenia się narodów Słowiańskich, tę nawracającą ideę podjął, formalnie opracował i wyartykułował Roman Dmowski, przez co absolutnie nie nadaje się na patriotę w masońskich podręcznikach.

Wszystkie powstania „narodowe” były organizowane przez zdrajców udających żarliwych patriotów. Oszust musi być bardzo przekonujący, ponieważ nie mógłby być oszustem gdyby nie miał takiej cechy. Przecież nie mamy prawa zakładać, że nasi przodkowie byli głupsi od nas i ulegli prowokatorom. Aby zrozumieć jak to się działo, wystarczy dzisiaj posłuchać żydowskiego prowokatora Kaczyńskiego, Międlara, Kneblewskiego, Kowalskiego, Kukiza czy kogokolwiek z grona tzw. żydoprawicy, którzy przygotowują nam kolejne powstanie „narodowe” w obronie interesów Kołomyjskiego i imperializmu USraelskiego.

KOMENTARZE

 • @Autor
  Można przejawiać różne polonofobii, ale być aż tak porąbanym?
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:10:52
  Można ???

  Można
  pzdr.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:10:52
  //Można przejawiać różne polonofobii, ale być aż tak porąbanym?//

  Bardzo proszę opierać się o konkrety.Jeśli w tekście jest jakieś zdanie,sformułowanie,sugestia,zawierające ślady polonofobii to proszę wskazać które.Wydobyć z tekstu i napisać wołami.

  PS
  też mi coś! polonofobia! jeszcze chwila a już nie będzie można zapytać jaki , w normalnej sytuacji, los czekałby dowódcę armii z której zdezerterowało 9% jej składu.
 • 5*
  DK

  PS
  Nie bardzo tylko rozumiem, dlaczego Autor tak marginalnie potraktował Kościół, który propolski nie był nigdy.
 • Bez mapy demokracji, niemożliwe jest rozpoznać zdrajców przed szkodą.
  .
  Konstytucja z 1997 r. promująca trapez dyktatury, nigdy nie pozwoli Polakom na unikanie podobnej szkody, pierwszej, drugiej, trzeciej i następnych:)
 • Powstanied i przywrócenie praw Konwencji ludności i powstańcom w warunkach jego kapitulacji byłlo jedyną szansą uratowania od pg
  od pełnej zagłady zapowiadanej i rozkazanej przez Hitlera.
  Powstanie pod dow. AK i przywrócenie praw Konwencji Haskiej i Genewskiej w warunkach jego kapitulacji było jedyną szansą uratowa
  uratgowania ludności i żolnierzy przed zupełną zagładą w czasie
  półrocznego zatrzymania frontu w Warszawie na kierunku bedrlińskim decydujacym o czasie trwania wojny mimo kolosalnej przewagi sowieckiej nad Niemcami.
  http://telewidz.neon24.pl/post/113515,cudowne-zwyciestwo-kapitulacji-powstania
  Przyczyną zatrzymania frontu mogło być tylko oczekiwanie na zajęcie stref wpływów przez aliantów w celu szybszego rozpoczęcia bermanowskiej aliji kandydatów na nowohebrajczyków z ZSRR planowanej przez polski demolud i Czechosłowację do neutralizowanej Austrii b ez oczekiwania na wojnę o Palestynę mięędzy ZSRR a USA i Anglią po zajęciu Europy do Giblartaru przez przeważające siły ZSRR.
  ZSRR był bardziej zależny od poparcia sjonistów niż Reich.
  Do zupełnej zapowiadanej zagłady ludności i żołnierzy Warszawy niezależnie od wybuchu lub braku powstania w 1944r wystarczyło zarządzenie o ewakuacji ludności na pola pod Pruszkowem w czasie 20 stopniowych mrozów pod nadzorem Ukraińców lub "etnicznych Litwinów" po zdominowaniu ludności przez folksdojczów i funkcyjnych jak ludność gett
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:10:52
  Też jestem ciekawy jakie Pan Wojtas "antypolonizmy" znalazł.
  Ja znalazłem tylko jeden, strasznie podły - jak można było Pana Marszałka nazwać "agentem" i w ogóle...

  Ale jeśli jest więcej to z chęcią się dokształcę :)
 • 5*
  Tak to właśnie wygląda, niestety.

  Z pewnością kompletni ignoranci, a także ci, którzy cierpią cierpią na dysonans poznawczy, bardzo się wzburzą.

  Moje uszanowanie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:47:37
  Pokwitowania wypłat i inne dokumenty są w IPN, ale to trzeba szukać, itd. - trudności obiektywne.
  Warto się zastanowić nad prostymi faktami, ot, choćby nad takimi: Piłsudskiego przywieziono do Polski jak Lenina do Rosji - przywieźli ci sami niemieccy specjaliści.
 • @Rzeczpospolita 19:06:19
  Podbiję, bo to wiedza tajemna.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031