Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
11 postów 3 komentarze

Tako rzecze Cieśla Górniczy

Cieśla Górniczy - Tragiczna śmierć, zabójstwo dr Dariusza Ratajczaka, spowodowała, iż zrozumiałem, że mówienie prawdy jest śmiertelnie niebezpieczne, a media są narzędziem dezinformacji oraz indoktrynacji.

Kundel Banderosyjonista dał głos!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie dajmy się syjonistycznej pijaczynie wepchnąć pod "ciężarówkę z gruzem".

 

Znowu dał głos banderosyjonista Kukiz, czołowy, prominentny przedstawiciel żydoprawicy.
Kiedy pozbawieni cech ludzkich, teoretycy marksizmu podzieli ludzi według kryterium zamożności, zbudowali na tym podziale teorię „waliki klas.” Niestety, dla nich, w ciągu zaledwie kilkudziesięciu lat przekonali się, że prawdziwi ludzie kierują się w życiu innymi wartościami niż zysk oraz żądza władzy i złota. Otóż w sierpniu 1920r na przedpolach Warszawy klęskę poniosła zarówno żydokomuna jak i teoria walki klas. Bo oto uciskany proletariat i wyzyskiwany chłop stanęli ramię w ramię do walki z komunistycznym nowym porządkiem świata. Wszystkie warstwy społeczne stanęły do walki z ideą żydokomuny. Co gorsza, dla marksistów, to chłop, Wincenty Witos, po dezercji Piłsudskiego,  stanął na czele frontu walki z bolszewizmem.
Należy tutaj uczciwie napisać, że ojcem tego zwycięstwa był Józef Stalin, a Polakom dzięki gen. Tadeuszowi Rozwadowskiemu i Wincentemu Witosowi, udało się wykorzystać szansę jaką dał im Ojciec Narodów. Klęska bolszewizmu pod Warszawą, śmierć ideologii żydokomuny, była jednocześnie dniem narodzin nowej ideologii,  zmusiła bowiem marksistów do zdiagnozowania przyczyn tej klęski i wyznaczenia nowych kierunków działania. Wkrótce na uniwersytecie w Frankfurcie zawiązała się grupa teoretyków marksizmu, która wyznaczyła nowe cele. Trafnie ustalono mianowicie, że przyczyną klęski idei marksistowskich, w dotychczasowej, formie jest rodzina. To wychowanie w rodzinie jest przyczyną tego, że ludzie nie są podatni na marksistowską propagandę.
„Rozdziana to faszyzm” grzmiał zboczeniec Wilhelm Reich, a inny Żyd Willi Münzenberg, zaplanował zniszczenie Europy poprzez korupcje i mieszanie ras.
„Skorumpujemy Zachód tak że zacznie cuchnąć” (…) , “musimy zorganizować intelektualistów i wykorzystać ich do splugawienia cywilizacji Zachodu. Dopiero wtedy, gdy wszystkie jej wartości zostaną zniszczone, a życie w niej stanie się niemożliwe, będziemy mogli narzucić dyktaturę.
W oparciu o tę diagnozę, nakreślono program działania zawierając go w kilkudziesięciu postulatach wskazujących kierunki działania w celu zniszczenia cywilizacji białego człowieka. Tak narodziła ideologia „marksizmem kulturowym szkoły frankfurckiej.” Realizację tego planu, w obliczu kompromitacji idei żydokomuny, powierzono nowej formacji tj. żydoprawicy. Od tego czasu, z krótką przerwą na okres władzy Adolfa Hitlera, idea żydoprawicy jest rozwijana w sposób ciągły i niezakłócony na całym świecie. Zmieniła się jedynie nazwa, ale cel pozostał niezmieniony. Celem jest budowa komunistycznego obozu koncentracyjnego na wzór SU z czasów Stalina. UE jest właśnie takim tworzącym się na naszych oczach obozem koncentracyjnym. Ostatnim krokiem w budowie tego totalitarnego ponadnarodowego potwora jest powołanie do życia unijnego narzędzia terroru, jakim ma być armia europejska.

W Polsce nie ma i nie będzie, żadnej prawicy. Zadbały o to tajne służby krajowe i zagraniczne. Każdy kto mówi o polskiej prawicy jest kłamcą. W Polsce istnieje wyłącznie żydoprawicy stanowiąca skuteczne antidotum na jakiekolwiek patriotyczne odruchy narodu. Agenci tajnych służb zagospodarowali każdy możliwy kierunek rozwoju patriotyzmu polskiego. W sposób wyprzedzający zainspirowali różne środowiska, aby pod ich kontrolą powstały „patriotyczne” organizacje, grupy, portale i zrzeszenia patriotyczne.
Do czołowych przedstawicieli żydoprawicy, należy zaliczyć Zawiszę, Winnickiego, Bosaka, Kowalskiego, Kukiza i resztę tzw. „patriotycznej prawicy”.
https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1632539777018364&set=a.1401804580091886.1073741900.100007870714060&type=3&theater

W swoim wystąpieniu sejmowym oszust i kłamca Kukiz twierdził, że w Polsce nie ma żadnych problemów personalnych są jedynie problemy strukturalne i bełkotał coś o reformie sytemu wyborczego.
Jest dokładnie odwrotnie. W Polsce nie ma problemów strukturalnych, są jedynie problemy personalne. Każde, nawet najlepsze, prawo można stosować w sposób szkodliwy i wbrew jego duchowi. Jeżeli władze w Polsce będą sprawować ludzie nie będący Polakami, będący agentami światowego banksterstwa i antypolonizmu, lub ludzie pokroju zdrajcy i renegata Kukiza, nie ma szans na jakąkolwiek poprawę losu Polaków i zatrzymania budowy Judeopolonii.
To że Kukiz jest banderosyjonista, kłamcą i bękartem systemu, świadczy niezbicie jego historia i działalność z okresu kampanii wyborczej. To Kukiz jako jedyny „antysystemowiec” brylował we wszystkich mediach, czując się w TVN jak u siebie. To jemu media budowały legendę, tak jak onegdaj Bolkowi, a plugawe „kukiz” było odmieniane we wszystkich przypadkach i nie było dnia na wizji bez „kukiz”.
A czy ktoś słyszał w owym czasie nazwisko Braun?
Wyjaśnieniem jest korespondencja między Kukizem a Holocherem,  jaką dołączyłem do tekstu, ale nie jest to jedyny dowód.
Kukiz jest jednym z dwóch „patriotów”, obok innego faryzeusza Cejrowskiego, który wbrew prawdzie historycznej twierdzi, że Polaków w Katyniu mordowali Rosjanie. Nie przeszkadza w szczuciu na Rosjan, tym judaszom nawet fakt, że Żydzi sami przyznali się do wykonania egzekucji na Polakach. Nie przeszkadza bandersyjoniście Kukizowi twierdzić, że mordowali Rosjanie, mimo że mord został zorganizowany przez brytyjskiego agenta Żyda Berię na zlecenie Churchilla. W tych kłamstwach wtóruje Kukizowi Cejrowski propagator żydoprawicy na amerykańskim garnuszku.

Obecnie banderosyjonista dał głos, zapowiadając eskalację konfliktu i wmieszanie Polaków w nie naszą wojnę.
https://www.tvp.info/33362071/kukiz-ostro-do-po-wyjde-na-ulice-i-bede-na-niej-dopoki-wielu-z-was-nie-zobacze-za-kratami
Bo przecież konflikt między dwoma odłamami Żydów skupionych wokół Kaczyńskiego i Schetyny, to nie nasza wojna. To są porachunki mafijne wśród bękartów oraz pogrobowców Magdalenki i w żadne sposób nie dotyczą one poprawy sytuacji Polski.
Kukiz chce sprowokować zamieszki, aby dać pretekst bandytom z UE do zastosowania ustawy 1066, o bratniej pomocy. Ustawy opracowanej przez PO i rozbudowanej przez PIS.
Jeżeli jest jeszcze w Polsce jakiś myślący człowiek, który ma wątpliwości, że PO i PIS to dwie głowy tej samej hydry, a Kukiz to karłowata narośl na tej hydrze, to niech będzie uprzejmy prześledzić głosowania w Sejmie. We wszystkich istotnych sprawach, a szkodliwych dla Polski POPiS głosował zawsze zgodnie, a Kukiz?
Ustawa o obrocie ziemią                - Kukiz 07 przeciwko
Ustawa o reformie edukacji           - Kukiz 07 przeciwko
Ustawa o Trybunale Konstytuc.     - Kukiz 07 przeciwko
Ustawa o policji                               - Kukiz 07 przeciwko
Ustawa o prokuraturze                   - Kukiz 07 przeciwko
Ustawa antyterrorystyczna            - Kukiz 07 przeciwko
Ustawa dezubekizacyjna                - Kukiz 07 przeciwko
Ustawa o reprywatyzacji                - Kukiz 07 przeciwko
Ustawa budżetowa                          - Kukiz 07 przeciwko
Ustawa o destalinizacji sądów      - Kukiz 07 przeciwko

Jedynie w kwestii przyjecia uchodźców - Kukiz 07 za.


Nie dajmy się syjonistycznej pijaczynie wepchnąć pod "ciężarówkę z gruzem".

KOMENTARZE

 • @Autor
  "... konflikt między dwoma odłamami Żydów skupionych wokół Kaczyńskiego i Schetyny, to nie nasza wojna. To są porachunki mafijne wśród bękartów oraz pogrobowców Magdalenki i w żadne sposób nie dotyczą one poprawy sytuacji Polski". -

  --- No tak, nie powinno być wątpliwości, jak również nie powinno być wątpliwości, jeśli chodzi o Kukiza, nazywanego w Niemodlinie w dzieciństwie 'Judek', co bardzo złościło przyszłego pieśniarza kijowskiego Majdanu.
  I pójdźmy do końca. Nie powinno być też wątpliwości co do G. Brauna. Pod poprzednią Pańską notką celnie ujął problem Dariusz Kosiur, pisząc: "Kościół, szkoła, strzelnica" - to są jaja, a nie program".
 • @Autor
  A czy Braun nie jest syjonistą?Przecież to taki sam oszołom jak i Kukiz tylko wywleczony na lewą stronę.
  Różnica między Kukizem a Braunem jest taka jak między Tuskiem i Kaczyńskim.Z tej samej gliny tylko piórkami się różnią.
 • tak
  Niestety to wyglada zle.


  Pozdrowil
 • Raczej dla "kundli" ważniejszy jest syjonizm niż banderyzm
  Kropla krwi talmudycznej rasy jest nadzieją pasożytnictwa po wsze czasy według kundli a nie ich rasa BANDEROWSKA LUB POLSKA niezaleąnie czy uważają się za potomków rzymskich legionistów, którzy zabłądzili w litewskich puszczach, czy za potomków Sarmatów a nawet jeśli są po kądzieli potomkami Abrahama lub aspirują do tych narodówkultywując nikczemne kłamstwo smoleńskie i wielkie barbarzyństwo rosyjskie według prezessimusa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930