Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
11 postów 3 komentarze

Tako rzecze Cieśla Górniczy

Cieśla Górniczy - Tragiczna śmierć, zabójstwo dr Dariusza Ratajczaka, spowodowała, iż zrozumiałem, że mówienie prawdy jest śmiertelnie niebezpieczne, a media są narzędziem dezinformacji oraz indoktrynacji.

Długie ręce Bronisława Geremka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Ktoś, kto należał do Unii Wolności nie może myśleć po Polsku, ani pracować dla Polski." Halina Janina Olter

 

Popełniam ten króciutki komentarz rozbawiony oburzeniem lemingów na „Naszego Prezydenta”. Nie ma nic gorszego od życia w świecie bajek i przenoszenia baśniowych wzorców do realnego życia.
Andrzej Duda, prezydent niektórych obywateli Polski, nie jest baśniowym księciem, który przyjdzie z odsieczą osaczonemu narodowi i uratuje biedne Królestwo Polskie. Pan Prezydent Duda to polonofob i wróg wszystkiego co się polskim zwie. Otrzymał władzę w oparciu o nielegalną konstytucję, zredagowaną przez Żydów przeciwko Polakom, z rąk obradującego w Krakowie Knesetu.
Wszystkie inne formalności w postaci głosowania i liczenia głosów, to tylko przedstawienie dla plebsu, aby miał wrażenie, że coś od niego zależy. Przypomnę jedynie, że udział w tych wyborach był wrogim wobec Polski aktem zdrady. Każdy kto głosował, jest zdrajcą niegodnym miana Polaka. Jedynie głosowanie na Brauna, usprawiedliwia udział w wyborach.
Każdy uczciwy Polak brał udział w wyborach wstrzymując się od głosu.
Głosowanie to akt zdrady, legitymizujący okupanta oraz likwidację Polski i budowę Judeopolonii.
Teraz co niektórzy nie rozumieją co się stało. Jak to możliwe, że prezydent opowiedział się po stronie żydokomuny zakonspirowanej w sądach. Chroni ludzi, którzy tworzyli i utrwalali w Polsce komunizm. Przecież nie mógł postąpić inaczej. Przecież to są jego ideowi ojcowie. Jego mentorami byli Geremek, Michnik, Mazowiecki, Kuroń i reszta KORowców, których jedynym celem było zniszczenie Polski i przejecie władzy. Zapewne większość z Państwa zna słynne cytaty z Geremka, czy Giedroycia zionące nienawiścią i pogardą do Polaków.
To Duda szkaluje Polskę na forum międzynarodowym, podtrzymując nieprawdziwe opowieści o „pogromach Żydów” w Kielcach. To On inspiruje deklamowanie wiersza o tym jak to chłopcy z orzełkami na czapkach dobijali Żydów rurkami.
Ten człowiek chorobliwie nienawidzi Polaków i właśnie dlatego jest Prezydentem, ponieważ stanowi gwarancję, że nie dopuści aby coś pozytywnego dla Polaków się wydarzyło w tym Kraju.
Tzw. Wymiar sprawiedliwości, obok masońskiego korpusu „oświatowego” z komunistyczno-masońskim związkiem nauczycielstwa (nie) polskiego oraz spółdzielnie mieszkaniowe, stanowią trzy nienaruszone i nie naruszalne bastiony komunizmu i antypolonizmu.
Absolutnie nie jestem zwolennikiem pisopatów, największych zdrajców Polski, zaraz po degeneracie Piłsudskim. Sądziłem jednak, że bez względu na motywację Kaczyńskiego, uśnięcie żydokomunistycznych przestępców z tzw. wymiaru sprawiedliwości jest korzystne dla Polaków. Mam prawo pisać o przestępcach, skoro ich majątki w kraju, w żaden sposób nie mogą pochodzić z uczciwie zarobionych pieniędzy urzędnika państwowego. Ta nadwyżka dochodów to tzw. granty i sprzedane procesy.
Uważam, że cała ta chucpa z sądami, to zwykłe przedstawianie na użytek wewnętrzny Pisu. Zabawa w złego i dobrego Policjanta. Zarówno Duda jak i Kaczyński nie mogą naruszyć pozycji zasłużonych utrwalaczy Władzy Ludu Wybranego, a w sądach są wyłącznie prominentni przedstawiciele tego narodu. Można powiedzieć, że Bronisław Geremek nadal rządzi w PRL Bis, ku chwale Narodu Wybranego,  a informacje o jego śmierci są tylko częściowo prawdziwe

KOMENTARZE

 • @Autor
  Wreszcie jakaś porządna analiza wydarzeń. 5*

  Pozdrawiam.
 • @Autor
  Braun - aleś Pan sobie idola znalazł; kolejnym pańskim kandydatem na prezydenta będzie Wildstein.
 • Doszukujecie się jakiś dalekich teorii, gdy wszystko jest jak na dłoni.
  Nikt w PiS nie mógłby zajmować tak wysokiego stanowiska bez akceptacji "knesetu", stąd i w Krakowie Duda dostał akceptację a później prasa odwróciła się z "wielkiego prezydenta wszystkich Polaków" Komorowskiego zrobiono pośmiewiskiem. A z Dudy zrobiono młodego niezależnego człowieka, który Polskę naprawi. Lemingi się załapały.

  A teraźniejsza sprawa, zrobiono z Dudy pośmiewisko, nie tylko środowiska opozycji się z niego nabijały, ale także środowiska PiS. Masz podpisywać i jeździj sobie na nartach, albo do Meksyku. Tyle, że za takie podpisywanie co prezes nakaże to Duda będzie odpowiadał przed Trybunałem Stanu, nie prezes. Stąd obudziły się w Dudzie resztki poczucia własnej godności i poszedł na wojenkę z prezesem. Raczej nierówna to wojna. No ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
 • autor
  Dobry tekst analityczny, ale z tym Braunem to odwaliłeś koziołka do tyłu.
 • @Zawisza Niebieski 08:47:48
  Myslę, że to nie ,,poczucie własnej godnosci" skłoniły Dude do zawetowania 2 ustaw, to strach. Działacze mumi wolności to tchórze, dlatego doszedł do wniosku, dlaczego mam siedzieć za ,,ciotke".
 • @Wrzodak Z. 09:04:46
  a co z Braunem? Też "rzyt"?
 • @Wrzodak Z. 09:07:54
  Myślę, że raczej próba ratowania resztek poczucia godności, bo nawet we własnej rodzinie się z niego podśmiewali, (brat żony) nie tylko we własnej partii. Można mówić, że nie plują, to tylko deszcz, ale ile czasu.

  Reakcja PiS jest dość znamienna, ot niewolnik się nam znarowił, nie chce dalej z wazeliną latać, przy czym sami pogardą do tego doprowadzili. Podobnie jest z częścią elektoratu. Pamiętamy, jak przy pierwszych łamaniach konstytucji jego promotor, koledzy z uczelni (UJ) ostrzegali, że grozi mu Trybunał Stanu. On jednak wykonywał polecenia prezesa. Ale do tego trzeba wsparcia moralnego, choćby z własnych środowisk, on go nie miał. Bo te kazały mu być niewolnikiem i śmiały się z niego, jak z niewolnika. Wreszcie coś pękło. Pękło też u Gowina.
 • O wujkach Jarosława K.
  Znalezione internecie ;
  "Czym skorupka nasiąknie... Wywodzacy się z żydowskiej rodziny Henryk Świątkowski był ministrem 'sprawiedliwości' w całym okresie za Bieruta. I to on z racji stanowiska podpisywał wszystkie wyroki śmierci, w tym również na rotmistrza Pileckiego. Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii ze sprawcami mordu w Katyniu. Szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości. Drugim "drogim" Wujkiem był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, KGB-owiec osobiście mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą. Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku - dodawać chyba nie trzeba), potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954). Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach. Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera wojny z boleszewikami , majora Lisa-Kuli przez Piłsudskiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru."
 • W Polsce ujawnia ( podkreślę-ujawnia) swoje ambicja inny ośrodek władzy duchowej...
  Do tej pory jako "naturalny" i "oczywisty " traktowany był wpływ Watykanu.
  Poprzez swoich funkcjonariuszy działających w 10000 baz parafialnych realizował swoje interesy.

  Teraz mamy do czynienia z sytuacją, że środowiska pro-izraelskie też
  chcą JAWNIE funkcjonować w przestrzeni politycznej państwa polskiego.

  Wywołuje to niezadowolenie zwolenników dotychczasowego monopolu watykańskiego.

  Z punktu widzenia natomiast interesów podatników polskich sytuacja nie ulegnie pogorszeniu, gdy te "dwa " ośrodki będą ze sobą rywalizowały a nie współpracowały w grabieży.
 • *5
  Świetny tekst !
  ...Z tym Braunem Pan tylko przesadził...

  ps. Unia Wolności to masońska partia ze słoneczkiem w logo..
 • @Zbigniew Jacniacki 10:29:36
  "Z punktu widzenia natomiast interesów podatników polskich sytuacja nie ulegnie pogorszeniu, gdy te "dwa " ośrodki będą ze sobą rywalizowały a nie współpracowały w grabieży."
  Zaraz, zaraz, to kto nas okłada batem fiskalnym ?
  Zawsze myslałem, że tzw. watykan to ukryta opcja żydoska a teraz mówi pan o opcji watykańskiej i żydoskiej, to kto na nas nakłada kajdany, opcja ProPolska ?
 • @provincjał 10:49:13
  "Nie ulegnie pogorszeniu..."
  Do tej pory haracz był związany z dominantą lobby watykańskiego.
  Jeżeli będzie współpraca , to haracz zostanie zwiększony.
  I niestety taki układ jest bardziej prawdopodobny.
  Przypomnijmy sobie np. przywilej zakupu polskiej ziemi przez kościoły i związki wyznaniowe.
  Szereg ukrytych podwyżek opłat bez sprzeciwu przywódców religijnych większości naszych rodaków też sugeruje , że taka współpraca jest realizowana.
  Taki przykładów rozproszonych działań jest znacznie więcej...
 • """Libanius powiada, że „w Atenach cudzoziemiec, który się wmieszał w zgromadzenie ludowe,
  był karany śmiercią”. Dlatego, że taki człowiek przywłaszcza sobie prawo władzy"""( Monteskiusz)

  Trzeba sprawdzać, kto jest dzisiaj w Polsce cudzoziemcem mieszającym się w nasze sprawy.
  Ale kto jest cudzoziemcem skoro można mieć więcej obywatelstw ???
  Kto jest Polakiem???
  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/139474,interesariusz-z-pl-21-54-29-a-moze-to-polacy-odejda
 • Może Autor pisać świetne scenariusze komediowe - może nawet dla Hollywood
  „Małe piwo” z Flipem i Flapem, to jak może co starsi Czytelnicy pamiętają, znakomita filmowa komedia. Jedną ze scen w tym filmie jest lekcja matematyki dla więźniów. Nauczyciel pyta, ile to jest 27 : 9 ? Wszyscy więźniowie – uczniowie odpowiadają fatalnie, źle. Nauczyciel, już załamany i zrezygnowany, daje jeszcze szansę na odpowiedź zgłaszającemu się Flapowi. Flap wstaje i mówi: 27 : 9 = 3 – nauczyciel promienieje ze szczęścia, że choć jeden uczeń nie jest durniem. Po chwili jednak Flap dodaje: i dwa reszty. Nauczyciel opada bez sił na krzesło, trafił go szlag.

  Te "2 reszty" to pańskie:

  "Każdy kto głosował, jest zdrajcą niegodnym miana Polaka. Jedynie głosowanie na Brauna, usprawiedliwia udział w wyborach."
 • @Rzeczpospolita 11:59:49
  Braun ma Rzeczowy Program, Rzetelną Wiedzę oraz Wiarę+Nadzieję+Miłość i w przeciwieństwie do Rzeczpospolitego nie szuka odniesienia do organizacji państwa z czasów Jaruzelskiego i religii z czasów... Świtezianki ;)
  http://www.arte.fm/public/images/upload/big/arte-fm-19081-Switezianka_2.jpg
 • @sosenkowski 12:51:01
  Znam go. Inteligentny jest, krasomówczy talent posiada, ale programu nie ma żadnego. Trudno mieć zresztą program, jeśli nie przeprowadziło się analizy politycznej sytuacji Polski.

  "Kościół, szkoła, strzelnica" - to są jaja, a nie program.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/26/metody-manipulacji-polakami-grzegorz-braun-jako-przyklad/
 • @Rzeczpospolita 11:59:49
  Doskonały komentarz . Padłem ....
 • @Rzeczpospolita 14:08:43
  Lepsze to niż SSowiecki faszyzm w ramach wszech-rusi i nawracanie na okultyzm pra-słowiański... No chyba że chodzi Wam towarzysze jedynie o przejęcie urzędów i wszystkich okrągłych pieczątek bez zmiany czegokolwiek ;))))

  ps.
  Serio kochacie z Ziemińskim bestię stalina ?
 • @sosenkowski 16:40:26
  A Pan serio kocha zbrodniczy Kościół i syjonistyczny Zachód, które zniszczyły nam po 1990r. wszystko to, co naród polski odbudowywał po II w.św. oraz także i to, co pozostało z okresu międzywojennego i doprowadzili do demograficznego załamania?
 • @Rzeczpospolita 17:44:46
  Czyli "WierniPolsce" to odrodzenie prawdziwej Solidarności sprzed 1981r, która została wg Was zwalczona przez "zażydzony kościół" i "syjonistyczny zachód"? Chcecie nacjonalizacji zakładów, ośrodków wczasowych i obowiązkowego zatrudnienia, itp?
  https://forumemjot.files.wordpress.com/2015/08/21-postulatc3b3w-solidarnoc59bci-17-4-02_solidarnosc-gov-pl.jpg
 • @sosenkowski 18:31:13
  https://programwps.files.wordpress.com/2016/05/cropped-przemysl_bulliver-flickr-cc20-466.jpg

  Program WPS

  "Polska potrzebuje poważnej naprawy!" – Rozdz. 1 – 14, napisano 2005r.

  - https://programwps.wordpress.com/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930