Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
11 postów 4 komentarze

Tako rzecze Cieśla Górniczy

Cieśla Górniczy - Tragiczna śmierć, zabójstwo dr Dariusza Ratajczaka, spowodowała, iż zrozumiałem, że mówienie prawdy jest śmiertelnie niebezpieczne, a media są narzędziem dezinformacji oraz indoktrynacji.

Ave, Jarosław

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Przed dwutysięcznym rokiem, zrobili z nas Parobków, po dwutysięcznym roku zrobili z nas niewolników! Nie rozumiem Polaków! […] Ja się dziwię, że w Polsce nie pojawił się jeszcze Spartakus.” Prof. Zyta Gilowska.

 

 

W przestrzeni internetowej mnożą się płatni trolle głoszący chwałę Jarosława Kaczyńskiego. Wtórują im rozhisteryzowane chóry lemingów, widzących w nim mesjasza ratującego Polskę. Aktywność tych użytecznych idiotów jest bardzo smutnym i groźnym zjawiskiem. Świadczy to o tym, że znaczna część narodu Polskiego jest pozbawiona pamięci i zdolności refleksyjnego myślenia. Oni już nie są ludźmi, a tym bardziej nie są Polakami. To są hominidy zaprogramowane przez media.
Każdy zdrowy na umyśle człowiek z roczników do 1970r pamięta, a każdy rozgarnięty człowiek, który urodził się później, może bez trudu znaleźć informacje jak Jarosław Kaczyński i PC rabowali Polskę, handlując kradzionymi nieruchomościami w Warszawie. Każdy wie, że Balbina niczym się nie różni od Bolka. Każdy wie, lub może to bez trudu znaleźć w Internecie, że Kaczyńscy sprzedawali Polskę w Magdalence, przy okrągłym stole, w Jedwabnem i że to oni podpisali traktat lizboński oraz CETA.
Każdy średnio inteligentny człowiek może dokonać rachunku strat jakie spowodowała działalność Kaczyńskich i dojdzie do jedynego możliwego wniosku, że to właśnie ci ludzie zniszczyli Polskę, pozbawiając ją jakichkolwiek znamion suwerenności i sprowadzając armię okupacyjną z jedynego istniejącego na świecie państwa terrorystycznego. To bracia Kaczyńscy oddali Polskę w niewolę imperium Lucyfera.

W kontekście likwidacji Polski i budowy rzeczpospolitej przyjaciół, postulowanej przez UWola Dudę, lub jak chce Kaczyński Polin, lub Nowy Kanaan, a po polsku Judeopolonii, przywołam jeden z epizodów z życia Pisu, opisany przez Żydówkę prof. Zytę Gilowską.

„Jako minister finansów w rządzie PIS poszłam na spotkanie z przedstawicielami banku włoskiego, no i tam spotkałam tą znaną postać Lejbę Fogelmana. On reprezentował ten Bank. Ten Lejb Foglman przedstawił mi warunki do spełnienia. To ja mu parsknęłam śmiechem w nos i powiedziałam, że to są warunki absolutnie dla Polski nie do przyjęcia, to jest tak jakbyśmy sami siebie okradali. Na co wszedł Kazimierz Marcinkiewicz i powiedział: Jak Lejb Foreman coś chce to ma to dostać.”

Dalsze losy pisopaty Marcinkiewicza, potoczyły się niezwykle szczęśliwie. Kazimierz Marcinkiewicz, po tym popieraniu interesów Lejby Fogelmana, jak przestał być premierem został zatrudniony przez bank Goldman SachsGroup. Bracia w wierze, zwolnili go, kiedy jego wynagrodzenie osiągnęło poziom 35 mln. To było ewidentne honorarium. Czy Jarosław Kalikstyni jakoś zareagował? Oczywiście, że nie. Przecież jego celem nie jest wzmacnianie Polski, ale jej permanentne niszczenie.
Ta krótka historię z życia ministra finansów prof. Zyty Gilowskiej jest bardzo ważna i postanowiłem ją opublikować jako dowód, że wszystkie partie działające w Polsce, działają na szkodę Ojczyzny. PIS jest bezsprzecznie najbardziej destrukcyjną dla Polski Partią.
Wielu uczciwych ludzi nabiera się na fałszywy wizerunek PISu i uważa ich za polskich patriotów. Niestety są to Polacy specjalnej troski,  którzy już dawno stracili kontakt z rzeczywistością.

„Naród może przeżyć jogo głupców, jak również ambitnych. Ale nie jest w stanie przetrwać zdrady od wewnątrz. Wróg u bram jest mniej groźny, gdyż jest on znany i niesie otwarcie swój sztandar.
Natomiast zdrajca porusz się pośród tych w obrębie bram swobodnie, jego przebiegłe szepty szeleszczące po wszystkich alejkach, słyszane są w korytarzach samego rządu.
Dlatego zdrajca nie wygląda jak zdrajca; mówi akcentami znanymi jego ofiarom i nosi ich twarz i argumenty, on nawołuje do podłości, która leży głęboko w sercach wszystkich ludzi.
On powoduje gnicie duszy narodu, on pracuje potajemnie i nieznany w nocy by osłabić filary państwa, on zaraża ciało polityczne, tak , że już nie może się dłużej opierać.
Morderca jest mniejszym strachem.”

Marcus Tullius Cicero

 

Polacy byli i są narodem bardzo prostolinijnym. Brzydzili się dyplomacją inną niż jasne otwarte stawianie swojego stanowiska. Nie było w naszej tradycji zakulisowych działań posługujących się fałszem, podstępem, zdradą czy innymi niegodziwościami. Byliśmy narodem honorowym, stającym do walki w każdej sytuacji, nawet w tych beznadziejnych, gdyż honor był ponad życie. Wielkość ducha, magnanimitas, twierdzi profesor Panfil, była cechą, które wyróżniała nasz naród z pośród innych narodów świata. Byliśmy obdarzeni niebywałym heroizmem, który widzimy m.in. w postawie husarii wyrażonej w słowach: „Choćby niebo spadło nam na głowę, my je podtrzymamy swoimi kopiami”.
Niestety, kiedy dla większości ludzi na świecie, honor stał się synonimem głupoty, nasze narodowe cechy, z których byliśmy dumni, zaczęły działać przeciwko nam, przeciwko Ojczyźnie.
W mojej ocenie, to właśnie prostolinijność i wynikająca z niej łatwowierność oparta na zaufaniu do ludzi, kosztowała życie kilkanaście milionów Polaków. To że bezkrytycznie wierzymy w deklaracje różnych agentów, deklarujących patriotyzm było przyczyną makabrycznych rzezi Polaków we wszystkich tzw. powstaniach narodowych. Wszystkie te powstania, łącznie z rzezią warszawską w 1944r, oraz ruchawki chłopskie, w tym powstanie Szeli, było inspirowane przez naszych wrogów zewnętrznych, a realizowane przez ich agentów udających polskich patriotów. Za większością polskich dramatów, stoi Wielka Brytania, która była odpowiedzialna za tzw. powstania narodowe, w ramach strategii „podpalania kontynentu”. Jest sporo przesłanek, że również za zbrodnią w Katyniu stoi Churchill, który obawiał się, że po zwolnieniu z ZSRR polscy żołnierze wstąpią do armii francuskiej, czyniąc ją znacząco silniejszą, co kolidowało z planami tego pijaka i złodzieja.
Również Austria miała swój udział w mieszaniu w Polsce, zwłaszcza w Galicji. Jednak w porównaniu z intrygami tandemu Anglia-Prusy był to udział raczej mizerny.
Nasi wrogowie niszczyli nas naszymi własnymi rękoma, podstawiając fałszywych przywódców, prowadzących nas do samobójczych powstań i innych wrogich Polsce akcji. Wszystkie powstania były kierowane przez agentów pruskich, niemieckich, żydowskich i innych ścierw które deklarowały miłość do Polki i działania w jej interesie. Należy pamiętać, że najważniejszym wrogiem Polski były ponad narodowe organizacje masońskie i inne jawne i nie jawne koalicje, których celem było zniszczenie katolickiej Polski, zastępując ją innym tworem, tak jak to się dzieje obecnie. Warto przy tej okazji wspomnieć o masonie i rewolucjoniście Tadeuszu Kościuszce, któremu zlecono zlikwidowanie Polski, za które zainkasował od francuskiej masonerii 60 mln fraków. Oczywiście ten judasz, tak jak i inni judasze deklarował walkę o wolność Polski, mimo, że jego celem była likwidacja katolickiego kraju i kościoła katolickiego. Do dzisiaj otumaniony naród uważa tego degenerata za bohatera i patriotę.
Działalność takich judaszy jak Kościuszko, Anders, Sikorskiego, Geremek czy Kaczyńscy doprowadziła do ruiny nasz kraj. Doskonale to opisał w swoich wykładach Grzegorz Braun, nawołując aby nie dać się po raz kolejny wciągnąć do wojny która nas nie dotyczyły, tak jak to było w 1939r, kiedy to Beck de facto, opowiedział się po stronie Brytyjczyków przeciwko Niemcom w żydowskiej wojnie o strefy wpływów ekonomicznych. O obecnej sytuacji Grzegorz Braun mówi, że ponownie sojusznicy chcą nas wepchnąć na pierwszy ogień w wojnę o żydowskie interesy. Mówiąc obrazowo, powiedział, że chcą nas wepchnąć pod nadjeżdżającą ciężarówkę z gruzem.

Kiedy słucham fałszywch, szyderczych pochwał prezydenta USA, kiedy czytam, że do Polki przybyła para książęcych Wampirów, kiedy słyszę, że Brytole będą budować pomnik polskim lotnikom, to wiem, że nadchodzi kolejna, być może juź ostateczna próba rozwiązania kwestii Polski, która zajmuje odwiczne żydowskie królestwo Polin, jak to uczą w izraelskiech podręcznikach. "Banda Piasta, odebrała Żydom Polin".
Smutne jest to, że ludzie, że Polacy oślepli i ogłuchli.
Smutne i beznadziejne dramatyczne jest to, że media obrzezały nam mózgi.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Kontretnie ...
  // Każdy zdrowy na umyśle człowiek z roczników do 1970r pamięta, a każdy rozgarnięty człowiek, który urodził się później, może bez trudu znaleźć informacje jak Jarosław Kaczyński i PC rabowali Polskę, handlując kradzionymi nieruchomościami w Warszawie. //

  ... którymi?
 • I po co to
  "opisany przez Żydówkę prof. Zytę Gilowską".

  Szczerze wątpię, żeby pan miał jakieś prawdziwe informacje o prof. Gilowskiej, która akurat bezsprzecznie działała na rzecz i w interesie Polski, jak mało kto.

  I cały dobry artykuł po prostu traci wartość, jego jakość obniża się o kilka klas.
  Mało tego.
  Podawane fakty, czy też owoce pracy analitycznej wybitnych Polaków +++++++ ("a zbrodnią w Katyniu stoi Churchill, który obawiał się, że po zwolnieniu z ZSRR polscy żołnierze wstąpią do armii francuskiej, czyniąc ją znacząco silniejszą"),++++++++++ stają się przez taki głupi i, przypuszczam, zupełnie bezpodstawny wtręt, zupełnie niewiarygodne.

  Tak, że zamiast artykuł powodować pozytywne przemiany w przestrzeni świadomości społecznej, ma efekt wręcz przeciwny.
  Już nawet nie czepiam się podobnej wstawki wypunktowanej przez @Ziut Polskę Zbaw, która działa podobnie.

  Mój apel.
  Nie żydować ©(ja).

  Po wycięciu, mamy bardzo dobry artykuł.
  A jeśli już nie można się powstrzymać, to są w języku polskim takie słowa jak: "prawdopodobnie" lub "przypuszczam".
 • @AlexSailor 07:00:55
  //stają się przez taki głupi i, przypuszczam, zupełnie bezpodstawny wtręt, zupełnie niewiarygodne.//

  A niby dlaczego niewiarygodne i bezpodstawne? Nieco pokory AlexSailor.
  Jeśli czegoś nie wiesz grzecznie zapytaj autora a dopiero po otrzymaniu odpowiedzi konstruuj opinie.A że o wielu rzeczach nie wiesz to widać
  Nie wiesz na przykład o tym że zaraz na początku Anglia stała w awangardzie krytyków wersji o ruskim sprawstwie Katynia.
  To karykatura z tamtego okresu (drukowana w najbardziej poczytnych gazetach) autorstwa znanego rysownika-satyryka Leslie Illingwortha
  https://nstarikov.ru/wp-content/uploads/2017/04/karikatura16-1.jpg

  Sytuacja zmieniła się w 1946r po słynnym wystąpieniu Churchilla w Fulton czyli wraz z "wybuchem" zimniej wojny.
 • PiS - nadzieja dla Polski! Czyżby?
  "Jest sporo przesłanek, że również za zbrodnią w Katyniu stoi Churchill, który obawiał się, że po zwolnieniu z ZSRR polscy żołnierze wstąpią do armii francuskiej, czyniąc ją znacząco silniejszą, co kolidowało z planami tego pijaka i złodzieja."
  To by się zgadzało jako że według wszelkich znaków na ziemi Beria był brytyjskim agentem.
  Jeśli ktoś nie zgadza się z autorem tego tekstu to pozwolę sobie wzmocnić artykuł kilkoma argumentami.
  1. Jarosław Kaczyński na Forum Ekonomicznym w Krynicy postulował powstanie Armii Europejskiej!!! Byłoby to już ostatecznym domknięciem totalitarnego tworu pod nazwą UE.
  Jawna zdrada Polski!
  2. Poparcie dla zamachu stanu na Ukrainie i wyniesienie do władzy banderowców głoszących otwarcie skrajnie antypolskie poglądy!
  Jawna zdrada Polski!
  3. Do tej pory PiS nie uchyliło Ustawy 1066 o tzw. "bratniej pomocy"!!!
  Jawna zdrada Polski!
  4. Najbardziej skrajne, antyludzkie przepisy o obowiązkowych szczepieniach dzieci.
  Jawna zdrada Polski!
  5. GMO - przed wyborami PiS było przeciw a po wyborach kiedy już zdobyli oszuści władzę są już ZA!
  Jawna zdrada Polski!
  Itd.....
  Może nie wszyscy wiedzą ale UE pochwalił aktualny rząd za politykę "gender"!
  Komentarz: "Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro dodał:
  - Oznacza to, że rząd PiS, podobnie jak rząd PO, będzie wspierał przenikanie do szkół organizacji zajmujących się promocją zboczeń. Polskie dzieci będą narażone na spotkania z rozmaitymi seksedukatorami, którzy będą je przekonywać, że orientację seksualną można sobie wybrać według uznania, a żadna nie jest lepsza od innej. Miłośnicy „różnorodności” będą zachęcać dzieci aby zaczęły uprawiać seks jak najwcześniej, doświadczeni instruktorzy już w przedszkolu nauczą masturbacji i zadbają o to, aby dzieci dowiedziały się wszystkiego o seksie analnym, oralnym i wielu rzeczach, o których rodzicom nawet się nie śniło. Jednym słowem postęp pełną parą."
 • @Robik 07:35:01
  Sławomir Petelicki, 2011: „Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może”.
 • @Robik 07:39:43
  Warto posłuchać!
  Anglia stoi za mordem w Katyniu?-doc Józef Kossecki
  https://www.youtube.com/watch?v=xgm6QohQjx8&t=21s
 • @Robik 07:35:01
  "2. Poparcie dla zamachu stanu na Ukrainie i wyniesienie do władzy banderowców głoszących otwarcie skrajnie antypolskie poglądy!
  Jawna zdrada Polski!"
  I dalej trwa!!na zlecenie ze Wzgórz Golan,żeby "oczyścic " teren po Judeoukrpolin.
  http://prawy.pl/53700-umorzono-kolejne-sledztwo-ipn-ws-zbrodni-upa-na-tysiacu-polakow/
 • @trojanka 12:36:24
  https://www.youtube.com/watch?v=wscCOxBES-g
 • @trojanka 12:37:42
  http://www.citizengo.org/pl/signit/45807/view


  http://lospolski.pl/aktualnosci/dewastacja-pomnika-w-gdansku/

  https://medianarodowe.com/ukraina-blokuje-ekshumacje-ofiar-rzezi-wolynskiej/
 • Trzecia lista generała Andersa!
  https://www.facebook.com/groups/1839711859584314/?ref=group_header
 • Polski Spartakus
  "Ja się dziwię, że w Polsce nie pojawił się jeszcze Spartakus."

  Pojawił się, i to bardzo, w 1846. Poniżej jego podobizna:



  No i 200 lat wcześniej, na większą skalę:
 • Umknęła Ci gigantyczna GRABIEŻ Polaków
  Konkretny tekst Cieśli Górniczego , który pomija zupełnie finansowy aspekt bycia Polakiem.
  1. Kwota wolna od podatku powinna być gwarantowanym minimum socjalnym umożliwiająca godne przeżycie (czyli musi wystarczyć na jedzenie ubranie i opłatę mieszkania).
  Wszelkie daniny dla Państwa dopiero powyżej tej kwoty.
  2. W normalnym kraju kwota wolna od podatku jest po to żeby obywatel miał MINIMUM SOCJALNE!!!
  W krajach europejskich dominują progresywne stawki podatku, przekraczające nawet 50 proc. (Szwecja 57 proc., Portugalia 56,5 proc., Holandia 52 proc.).
  3. W wielu krajach wysokie stawki podatkowe połączone są z dużymi kwotami wolnymi od podatku. W tym zestawieniu na pierwszym miejscu znajduje się Cypr z kwotą 19,5 tys. euro, w drugiej na tej liście Finlandii kwota wolna od podatku wynosi 16,1 tys. euro, a w Wielkiej Brytanii ok. 13,5 tys. euro.
  W Polsce kwota wolna od podatku wynosi zaledwie ok. 750 euro.
  Polacy mają w UE najniższą kwotę wolną od podatków 3.091 zł !!
  Próg egzystencji biologicznej określono w Polsce na poziomie 6054 zł rocznie, czyli niemal dwukrotnie więcej, niż wynosi kwota wolna od podatku. Dlatego w Polsce podatek płacą także ci, którzy środki na przeżycie otrzymują od państwa.
  4. Kwota wolna od podatku w Wielkiej Brytanii 10600 funtów (około 60 tys. zł).
  W Hiszpanii kwota ta jest 25 razy wyższa niż w Polsce (około 75 000 zł – 17707 Euro), na Cyprze prawie 30 razy (19 500 Euro), Finlandia – 16 100 Euro – około 67 400zł. Nawet w bankrutującej Grecji – 21 000 zł!
  5. Ale nie dość, że na podwyżkę kwoty wolnej nie mamy co liczyć, to jeszcze z roku na rok jest ona niższa. W ustawie podatkowej nie ma mechanizmu jej waloryzacji. W Polsce się łupi i straszy najbiedniejszych!
  6. Kto jest najmądrzejszym narodem na świecie? Żydzi? W Izraelu kwota wolna od podatku wynosi 62 400 szekli (53 760 zł) rocznie, czyli ta izraelska jest ponad 17 razy wyższa! Skala podatku od dochodów osobistych w Izraelu jest skrajnie progresywna. Od 10 procent do 48 procent. Nowy 50-procentowy próg wprowadzono w 2013 roku od dochodów powyżej 811 572 szekli (prawie 700 tysięczy zł) rocznie.
  7. Nawet kraje tzw. III Świata nie okradają tak swoich obywateli jak Polska !!
  Oto przykłady kwoty wolnej od podatku przeliczonej na złotówki: Kolumbia 47 512 zł , Ekwador 31 752 zł, Botswana 12 938 zł, Namibia 12.166zł, Maroko 11.171zł, Indie 10.015 zł, POLSKA - jedynie 3.091zł !!!!!
  8. Dlaczego Kambodża - najbiedniejszy kraj świata ma tę kwotę 3 razy wyższą niż Polska? Premier Kambodży podniósł kwotę wolną od podatku do 800 tys. rieli miesięcznie, co rocznie po przewalutowaniu wynosi ok. 8640 zł.
  W Polsce ta suma jest prawie trzy razy mniejsza i nie zmieniana od 10 lat ! Gdyby była rewaloryzowana wynosiłaby 15.420 zł rocznie !
  W tej chwili nie trzeba płacić podatku dochodowego, jeśli w ciągu CAŁEGO roku nie zarobiliśmy więcej niż 3.091 zł. Zarabiając choćby złotówkę więcej, taki podatek trzeba już zapłacić.
  10.Oznacza to, że osoby na progu skrajnego ubóstwa, którzy miesięcznie zarabiają powyżej 257 zł, muszą część tej kwoty zwrócić państwu.
  Tymczasem w Kambodży, jednym z najbiedniejszych państw świata, kwotę wolną od podatku podniesiono. W tym azjatyckim państwie dochód narodowy na jednego mieszkańca w 2013 roku wyniósł ok.1 tys. dol. .W Polsce PKB jest 14 razy większe (dokładnie to 13.648/dol. na osobę)
  11.Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że diety polskich posłów są wolne od podatku dochodowego do wysokości 27 360 zł w skali roku!!! DLACZEGO???? Reszta polskiego społeczeństwa MUSI się zadowolić kwotą wolną od podatku, która jest blisko 9-razy niższa i wynosi zaledwie 3.091 zł. Pokazują nam jak bardzo gardzą resztą bydła ! Parlamentarzyści są 10 razy lepsi niż reszta !
  Ten stan trwa od 10 lat ! Wszelkie daniny są regularnie powiększane o wielkość inflacji rok po roku. Policz ile straciłeś przez 10 lat !!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031