Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
11 postów 3 komentarze

Tako rzecze Cieśla Górniczy

Cieśla Górniczy - Tragiczna śmierć, zabójstwo dr Dariusza Ratajczaka, spowodowała, iż zrozumiałem, że mówienie prawdy jest śmiertelnie niebezpieczne, a media są narzędziem dezinformacji oraz indoktrynacji.

Moje komentarze

 • @hamurabi 21:50:05
  Jaki z Ciebie Katolik, skoro nie wiesz, że KK oznacza wspólnotę wiernych, a pisane małymi literami kk oznacza kościół jako instytucję.
  Polaku, kochaj judeo-katolicki Kościół
 • Wszystko się zgadza, z wyjątkiem faktów historycznych.
  Słowianie walczyli w tej bitwie po obydwóch stronach. Przecież państwo krzyżackie to też byli Słowianie, niejednokrotnie posiadający ziemię również w Królestwie.
  Bitwa nie zatrzymała marszu chrześcijaństwa na Wschód, poniważ nikt tam nie maszerował. Chrześcijaństwo tam już było od kilku wieków i dobrze się miało. Pierwszy chrzest w Polsce był w XIII wieku, nie pamiętam którego to księcia chrzcili, a chrześcijaństwo przyszło ze wschodu a nie z zachodu.
  Bitwa była ważna ale znaczenie jej było zaledwie regionalne. Śmierć dwóch setek krzyżaków, a może i mniej, nie mogła mieć żadnego wpływu na losy Europy.
  Jagiełło nie wykorzystał zwycięstwa, które trafiło mu się jak ślepej kurze ziarnko, poniważ były żniwa i armia się rozpadła. Poza tym to był Litwin i potęga korony nie była mu na rękę.
  Z Krzyżakami skutecznie walczył nie kto inny jak kościół katolicki
  etc. etc. etc.
  Jeśli chodzi o przesłanie tekstu, w odniesieniu do współczesności, to zgadzam się z nim w pełni.
  Rozbawił mnie natomiast komentarz, w którym autor podzielił Europę na Centrum i Peryferie. Aby dokonać takiego podziały to trzeba mieć kompleksy wyższe od Himalajów, oraz dyplom uniwersytecki z zaliczonej indoktrynacji. Absolutny brak wiedzy. Kiedy na terenach Polski i Rusi była cywilizacja, to w Paryżu, Berlinie, Genewie i innych większych miastach wilki wyły do księżyca.
  607 rocznica zwycięstwa Słowian pod Grunwaldem
 • Cejrowski to kłamca.
  Znam dwóch ludzi, którzy konsekwentnie podtrzymują kłamstwo, że w Katyniu mordowali Rosjanie. Jednym z nich jest Cejrowski, a drugim Paweł Kukiz. Obaj syjoniści i ulubieńcy TV.
  O tym jak pan Cejrowski stał się jankeskim Goebbelsem...

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031